Apie Mus

UAB „DVIG“ įkurta 2011 m. ir nuo 2012 m. dirba brandaus miško pirkimo, apvalios medienos pjovimo ir perdirbimo sektoriuje Lietuvoje.

Dukterinė įmonė „DVIG Eksport“ įkurta 2015 m. Rusijoje – Krasnojarsko krašte, užsiima gaminių iš Sibirinio maumedžio medienos eksportu iš Rusijos. Įmonė perka žaliavinę Sibiro maumedžio medieną ir pagal sutartis su medienos perdirbėjais ją perdirba. Galimas gaminių asortimentas: dvigubo pjovimo lentos, terasinės lentos, vidaus ir lauko dailylentės, klijuoti brūsai (išskyrus konstrukcinę produkciją), langų gamybos ruošiniai, skydai baldų gamybai ir t.t.

Sibiro maumedžio medienos gaminai iš Rusijos eksportuojami į Europos Sąjungą – Anglijos, Danijos, Estijos bei Lietuvos pirkėjams bei trečiąsias šalis – Filipinai, Singapūras ir t.t.

Medienos gaminiai tiekiami pagal su pirkėjais suderintas specifikacijas, ir atitinka visus medienos klasei keliamus kokybės reikalavimus. Medienos gaminiai pristatomi su pirkėjais iš anksto sutartomis sąlygomis (dažniausiai autotransportu) pagal suderintą grafiką.